Naše malá rodinná chovná stanice byla založena v roce 2012 a od poloviny roku 2015 jsme členy Special Feline Club Prague. Ovšem kočky a jiná zvířata byla vždy součásti našich životů a život bez nich už si nedokážeme představit. Naše kočky jsou, byly a vždy budou v první řadě našimi rozmazlovanými miláčky a plnohodnotnými členy domácnosti. To, že máme možnost mít koťátka, bereme jako nádherný bonus a velkou radost, ale i zodpovědnost.

Naše kočky s námi sdílí celý dům a většinou i naše peřiny :) Roku 2014 a 2016 k nám přibyli malí chovatelé, kteří si s kočkama rádi hrají a ony trpělivě tolerují jejich pokusy o sbližování a hry.

Chováme britské kočky v barvách stříbřitě mramorovaná, které jsme si zamilovali pro jejich nádherný kukuč a milou a pohodovou povahu.

Naše kočky jsou pod pravidelným veterinárním dohledem, testovány a krmeny prémiovým krmivem a přemrazeným masem, které milují.

Koťátka od nás odchází ve věku nejméně 3 měsíců, plně vakcinovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná (pokud nejsou určena jako chovná).